Atribuită
Cumpărare directă
1. Servicii de asistenta si mentenanta sistem informatic - Servicii de asistenta tehnica si mentenanta sistem informatic Cabinet Manager, Hospital Manager, Budget Manager si Salary Manager conform oferta nr. 657/ 10.01.2020 2. Servicii mentenanta echipament firewall - Servicii mentenanta echipament firewall conform oferta nr. 656/ 10.01.2020
- Număr anunț
- DA24838083
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC BALS (CUI 4394846)
- Furnizor / câștigător
- INFO WORLD SRL (CUI 13373052)
- Cod CPV
- 72261000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.400 RON
- Valoare atribuită
- 30.400 RON
- Data publicării
- 13.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.