Atribuită Cumpărare directă

APLICATIE INFORMATICA EVIDENTA PRESCOLARI

Număr anunț
DA24811939
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 4 (CUI 4323454)
Furnizor / câștigător
EXCEL INF SRL (CUI 10860312)
Cod CPV
72500000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.020 RON
Valoare atribuită
1.020 RON
Data publicării
07.01.2020 00:00
Data finalizării
13.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.020 RON

din 1.020 RON estimat