Atribuită Cumpărare directă

Buretei chirurgicali pentru igienizarea mainilpr personalului medical ce intra in opertaie prin folosirea lui in spalarea mainilor pentru proceduri aseptice. Contine gluconat de clorhexidina 4%. se prezinta ambalat individual, steril si este realizat din parte moale, perie si dispozitiv de curatare a unghiilor. Producator Coremec, Italia

Număr anunț
DA24837879
Autoritate contractantă
Institutul de Boli Cardiovasculare "Prof.Dr.C.C. Iliescu (CUI 4203628)
Furnizor / câștigător
A.G.P. INVEST INTERNATIONAL SRL (CUI 19175836)
Cod CPV
39330000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.190 RON
Valoare atribuită
2.190 RON
Data publicării
13.01.2020 00:00
Data finalizării
15.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.190 RON

din 2.190 RON estimat