Atribuită
Cumpărare directă
Apple iPhone 11 64GB - 1 BUC X 2450 RON Model Procesor A13 Bionic Culoare Negru Dimensiuni (W x H x D mm) 75.7 x 150.9 x 8.3 Greutate (g) 194 Memorie RAM 4 GB Memorie interna 64 GB Tip display Liquid Retina HD Rezolutie (pixeli) 1792 x 828 Tehnologie wireless 802.11ax 2x2 NFC Da Rezolutie camera (Mp) 12 + 12 Blitz integrat Da Rezolutie video 4K (24 fps, 30 fps, 60 fps) 1080p (30 fps, 60 fps) 720p (30 fps) Camera secundara 12 MP Garantie 1an
- Număr anunț
- DA24827400
- Autoritate contractantă
- Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI 23877359)
- Furnizor / câștigător
- GMB COMPUTERS SRL (CUI 1887661)
- Cod CPV
- 32250000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.450 RON
- Valoare atribuită
- 2.450 RON
- Data publicării
- 10.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.