Atribuită Cumpărare directă

Abonament lunar servicii 63 euro Chirie lunara echipamente 8 euro Taxa reactivareare (conf. Art. 4.6) 30 euro Max download 22 Mbps Max upload 6 Mbps IP static public 1 Consum agregat pe 1 luna 25 GB Viteza internet dupa depa?irea consumului 256 kbps Volume Booster / GB (activat la cerere) 7 euro 338,96 lei fara TVA/ luna =71 euro x 4,774 (curs BNR valabil la 20.12.2019)

Număr anunț
DA24815075
Autoritate contractantă
ACADEMIA ROMÂNĂ (CUI 4192472)
Furnizor / câștigător
MEDIA SAT SRL (CUI 9942028)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
677,92 RON
Valoare atribuită
677,92 RON
Data publicării
07.01.2020 00:00
Data finalizării
07.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

677,92 RON

din 677,92 RON estimat