Atribuită Cumpărare directă

50 BUC ARO SERVETELE 25CM; 100 FLO PAHARE ALBE 200ML 10 ARO LAVETE UNIVERSALE 750G CREMA EUDORA LEMON 4L ACE CLOR PROFESIONAL 5L MP DET PARDOSELI 5L SANYTOL 5L ASEVI DET UNIV PORTO 5L DOMESTOS DEZINFECTANT 5L MP DET VASE ARO SET MOP BBC 250G

Număr anunț
DA24837858
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Matei Corvin Hunedoara (CUI 4779699)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
955,64 RON
Valoare atribuită
955,64 RON
Data publicării
13.01.2020 00:00
Data finalizării
14.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

955,64 RON

din 955,64 RON estimat