Atribuită Cumpărare directă

AMBALAT LA BAX DE 6 BORCANE PASTA TOMATE 24 0/0 CUTIE 720 GR Cumpararea tine loc de comanda AVIZE CONFORM LEGISLATIEI IN VIGOARE

Număr anunț
DA24828888
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC GAESTI (CUI 4279766)
Furnizor / câștigător
CARPEXIMO COM PROD SRL (CUI 10379425)
Cod CPV
15331400-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
966,55 RON
Valoare atribuită
966,55 RON
Data publicării
10.01.2020 00:00
Data finalizării
15.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

966,55 RON

din 966,55 RON estimat