Atribuită
Cumpărare directă
Pachet servicii compus din: - primirea,prelucrarea si livrarea trimiterilor de corespondenta neprioritara/prioritara interna din serv. standard si a trimiterilor de corespondenta neprioritara/prioritara interna cu serviciul ''recomandat'; - primirea, prelucrarea si livrarea trimiterilor de corespondenta neprioritara/prioritara interna cu ''confirmare de primire''. Informatii detaliate aferente serviciilor si produselor CN Posta Romana SA sunt disponibile la www.posta-romana.ro
- Număr anunț
- DA24828715
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL MIOVENI (CUI 24972170)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
- Cod CPV
- 64110000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 420,17 RON
- Valoare atribuită
- 420,17 RON
- Data publicării
- 10.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.