Atribuită Cumpărare directă

• Implementarea si coordonarea mecanismului de management al calitatii; • Instruirea si pregatirea personalului cu func?ii de conducere privind problematica, rolul si importanta acreditarii in dezvoltarea organiza?ionala a spitalului si actualizarea documentelor in acest sens; • elaborarea si implementarea documentelor de organizare a activita?ii: strategia de calitate, manualul calita?ii, planul de evaluare a calita?ii, planul de audit al calita?ii, evaluari periodice privind calitatea; • instruirea personalului de conducere (membri CD, CM si ?efi compartimente administrative) privind necesitatea implementarii standardelor, criteriilor si cerintelor; • evaluarea documentelor existente privind concordan?a cu cerin?ele ANMCS, determinarea stadiului de conformitate si identificarea nevoilor de actualizare a acestora; • propunerea celor mai adecvate solu?ii de organizare a echipelor care se vor implica in dezvoltarea si implementarea standardelor ANMCS; • coordonarea activita?ilor de analiza a func?ionalita?ii compartimentelor spitalului pentru identificarea neconformita?ilor cu standardele ANMCS; • propunerea celor mai eficiente si adecvate masuri de asigurare a conformita?ilor cu cerin?ele standardelor ANMCS (proceduri, regulamente, strategii, planuri, analize, evaluari, decizii etc.); • sprijin efectiv si asistenta tehnica în elaborarea si implementarea procedurilor corespunzatoare standardelor ANMCS; • realizarea analizelor de risc si elaborarea registrului riscurilor (c

Număr anunț
DA24810784
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Grigore Alexandrescu (CUI 4284134)
Furnizor / câștigător
SUPORT SAM SRL (CUI 33829766)
Cod CPV
79411000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.800 RON
Valoare atribuită
10.800 RON
Data publicării
06.01.2020 00:00
Data finalizării
07.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.800 RON

din 10.800 RON estimat