Atribuită
Cumpărare directă
Revizii periodice lunare de intretinere a echipamentelor . Revizii generale semestriale (curatare de praf, verificare) Interventii la cererea BENEFICIARULUI pentru remedierea defectiunilor. Inlocuirea pieselor sau subansamblelor defecte, garantia lucrarii de inlocuire a acestora fiind de 6 luni de la data inlocuirii, in conditii normale de exploatare a echipamentului, cu exceptia celor a caror uzura avansata necesita reparatii capitale . Furnizarea de materiale consumabile , la cererea BENEFICIARULUI insotite de certificate de garantie. Termenul de interventie si de inlocuire a pieselor si subansamblelor defecte in Zarand, este de maxim 48 ore de la solicitarea BENEFICIARULUI . Administrare, intretinere, mentenantă și actualizare site web https://primariazarand.ro
- Număr anunț
- DA24834510
- Autoritate contractantă
- COMUNA ZARAND (CUI 3520130)
- Furnizor / câștigător
- MĂGULEAN IOAN-DORU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 37063946)
- Cod CPV
- 50320000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.800 RON
- Valoare atribuită
- 4.800 RON
- Data publicării
- 13.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.