Atribuită Cumpărare directă

conform oferta transmisa -Denumire: Notebook / Laptop DELL 15.6'' Inspiron 5584, FHD, Procesor Intel® Core™ i7-8565U (8M Cache, up to 4.60 GHz), 16GB DDR4, 256GB SSD, GeForce MX130 4GB, Linux, Platinum Silver, 3Yr CIS Cod producator: DI5584I716256MX1304U, DI5584I716256MXUBU Tip Notebook Tip garantie Carry In Service Platforma Inspiron 5584 Categorie Home Display Diagonala 15.6 inch Rezolutie 1920 x 1080 pixeli Format Full HD Iluminare LED backlight Suprafata Anti-Glare Rata Refresh 60 Hz Procesor Producator Intel® Nume Intel® Core™ i7-8565U Processor (8M Cache, up to 4.60 GHz) Familie Intel® Core™ i7 din a opta generatie Whiskey Lake Model 8565U Nucleu Whiskey Lake Numar nuclee 4 Numar thread-uri 8 Frecventa 1,8 GHz Frecventa turbo max 4,6 GHz Smart Cache 8 MB Tehnologie 14 nm Procesor grafic integrat UHD 620 Putere maxima disipata 15 W Memorie Capacitate 16 GB Tip memorie DDR4 Frecventa 2666 MHz Sloturi RAM 2 Slot 1 16 GB Suport maxim 16 GB Stocare Solid State Disk Da Capacitate SSD 256 GB Tip SSD M.2 PCIe Placa Video Producator chipset NVIDIA Seria GeForce Model MX130 Memorie dedicata 4 GB Tip GDDR5 Suport DirectX 12 Da Placa video Dedicata Unitate Optica Unitate optica Nu Altele Nu are unitate optica integrata Sunet Sunet HD Audio Boxe 2-way Microfon incorporat Da Putere boxe 2x 2 W Sistem Stereo Altele Realtek ALC3204-CG Conectivitate LAN 10/100 Mbps Wireless 802.11 ac Bluetooth 4.2 Porturi USB 2.0 1 USB 3.0 2 USB-C 1x USB 3.1 Type C (Gen 1) RJ-45 1 HDMI 1 Iesire audio 1x

Număr anunț
DA24830155
Autoritate contractantă
Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.212,26 RON
Valoare atribuită
20.212,26 RON
Data publicării
10.01.2020 00:00
Data finalizării
13.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.212,26 RON

din 20.212,26 RON estimat