Atribuită
Cumpărare directă
Servicii service pentru urmatoarele aparate: 1 Electrocauter Surtron 50 D 120 2 Holter ekg 12 canale - TLC 5000 50 B1141C0005 3 Monitor functii vitale portabil BM5 XP 60 D8L1100044 4 Monitor functii vitale portabil BM5 XP D8L0300019 5 Audiometru oscilla SM950 40 9501116LI 6 EEG computerizat neuron - spectrum 2 120 12000U 7 Electrocauter bipolar Zeus 60 Z20A1103006 8 Monitor fetal (cardiotocograf) FC 1400 60 9 Monitor fetal FC 700/730-2000 FP0700030 10 Aspirator Hospi Plus 2x2 l 1671 11 EKG 1200 G CK1412200041, perioada: ian - apr 2020
- Număr anunț
- DA24815125
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC HUEDIN (CUI 4485618)
- Furnizor / câștigător
- LIAMED SRL (CUI 10188824)
- Cod CPV
- 50421000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 963,36 RON
- Valoare atribuită
- 963,36 RON
- Data publicării
- 07.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.