Atribuită
Cumpărare directă
REGISTRU A4 200 FILE 2 10 CAIET A4 48 FILE D+M PIGNA 6 1.76 CAIET A5 48 FILE ARH 6 0.85 PERMANENT MARKER MILAN 2 2.25 PIX 40 1 CREION NATUR 1/1 DURITATE HB 2 0.8 INDIGO KORES 1 24.2 FOLII PROTECTIE DOCUMENTE 2.5, A4, 100 BUC/SET 100 0.06 PLIC C6 AUTOADEZIV 300 0.06 BIBLIORAFT 318X285MM, LATIME 80CM 20 4.44 DOSAR PLASTIC CU SINA SI PERFORATII A4 DIVERSE CULORI 50 0.44 DOSAR INCOPCIAT 1/1 CU CAPSE 50 0.5 DOSAR CU SINA 100 0.33 FOLII PROTECTIE DOCUMENTE 2.5, A4, 100 BUC/SET 100 0.06 REZERVA CUB 8.8X8.8 TIPLAT 500 COLI 1 3 PIX PENSAN MY TECH 0.7MM 30 0.7
- Număr anunț
- DA24823489
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "IOLANDA BALAS SOTER" BUZAU (CUI 4385430)
- Furnizor / câștigător
- KOREKT PRINT PAPER SRL (CUI 27773873)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 328,76 RON
- Valoare atribuită
- 328,76 RON
- Data publicării
- 09.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.