Atribuită
Cumpărare directă
polite CASCO 12 luni, pentru auto, incepand cu datele precizate mai jos: 1.Ford Transit 7+1 NT-14-ADR 1998 cmc, 63 kW WFOPXXGBFF2T58458 - 14.01.2020 2. Skoda Superb NT-11-XWT 1968 cmc, 125 kW TMBAF73T8C9033040 -14.01.2020 3.Skoda Superb NT-13-WXM 1968 cmc, 125 kW TMBAF73TXC9033086 -14.01.2020 4.Skoda Superb NT-11-RIV 1968 cmc, 125 kW TMBAF73T6C9033036 -14.01.2020 5.Skoda Superb NT-22-WTW 1968 cmc, 125 kW TMBAF73TXC9033721 -14.01.2020 6.Dacia Duster NT-09-ERI 1461 cmc, 81 kW UU1HSDADG49757175 -09.01.2020 7.Dacia Duster NT-09-ERG 1461 cmc, 81 kW UU1HSDADG49757110 -09.01.2020 8.Dacia Duster NT-09-ERH 1461 cmc, 81 kW UU1HSDADG49757018 -09.01.2020 9.VW 6+1 NT-08-YOI 1968 cmc, 132 kW WV2ZZZ7HZEH061490 -09.01.2020 10.Skoda Rapid NT-09-EZY 1598 cmc, 77 kW TMBAL6NH4F4019438 -15.01.2020 11.Skoda Rapid NT-09-EZX 1598 cmc, 77 kW TMBAL6NH8F4017353 -15.01.2020 Acoperiri clasele A,B,C,D si fransiza 0, conform document anexat.
- Număr anunț
- DA24819588
- Autoritate contractantă
- AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA NORD-EST (CUI 11616139)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.727,07 RON
- Valoare atribuită
- 30.727,07 RON
- Data publicării
- 08.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.