Atribuită Cumpărare directă

Reparatie mixer HRS: - Kit etansare mecanica; - Kit rulmenti; - Kit inele "O". Manopera constatare si reparatie

Număr anunț
DA24814835
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
CEFAIN CONSTRUCT SRL (CUI 24721160)
Cod CPV
50511000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.690 RON
Valoare atribuită
2.690 RON
Data publicării
07.01.2020 00:00
Data finalizării
09.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.690 RON

din 2.690 RON estimat