Atribuită Cumpărare directă

APROV PT BAME NR NEC 488/10.01.20 8917- Interflon Lube TF-500 ml-aerosol 133,83 Ron+TVA/bucata

Număr anunț
DA24838603
Autoritate contractantă
AQUABIS BISTRITA-NASAUD (CUI 566787)
Furnizor / câștigător
INTERFLON ROMANIA SRL (CUI 19746673)
Cod CPV
24951100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
802,98 RON
Valoare atribuită
802,98 RON
Data publicării
13.01.2020 00:00
Data finalizării
13.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

802,98 RON

din 802,98 RON estimat