Atribuită Cumpărare directă

Echipa de handbal, 22 persoane, perioada 04.01-12.01.2020, 130 lei/pers. TVA inclus pentru cazare si masa pensiune completa.

Număr anunț
DA24810074
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Municipal Ploiesti (CUI 14742948)
Furnizor / câștigător
GRAND HOTEL PERLA CIUCASULUI TABERE ARDEAL SRL (CUI 37584740)
Cod CPV
63515000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.790,48 RON
Valoare atribuită
21.790,48 RON
Data publicării
06.01.2020 00:00
Data finalizării
06.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.790,48 RON

din 21.790,48 RON estimat