Atribuită Cumpărare directă

PLAFONIERA, APLICA, CORP LED, TUB TERMOCONTRACTABIL, CABLU APARAT MASURA

Număr anunț
DA24818434
Autoritate contractantă
Apa Termic Transport SA Sighisoara (CUI 1225869)
Furnizor / câștigător
SAD S.R.L. (CUI 11401997)
Cod CPV
31500000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
218,48 RON
Valoare atribuită
218,48 RON
Data publicării
08.01.2020 00:00
Data finalizării
09.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

218,48 RON

din 218,48 RON estimat