Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectanti si detergenti speciali conform act aditional la contractul nr. 15/P/27.05.2019 pentru perioada 01.01.2020-30.04.2020

Număr anunț
DA24813988
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BISTRITA-NASAUD (CUI 8883551)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI 10543381)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.248,76 RON
Valoare atribuită
28.248,76 RON
Data publicării
07.01.2020 00:00
Data finalizării
07.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.248,76 RON

din 28.248,76 RON estimat