Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asistenta tehnica si intretinere pentru aplicatia Sistem informatic al organizatiilor bugetare

Număr anunț
DA24821411
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE ARHITECTURA SI URBANISM ION MINCU (CUI 4283996)
Furnizor / câștigător
CPS FINANCE CONSULT SRL (CUI 32732098)
Cod CPV
72261000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.600 RON
Valoare atribuită
21.600 RON
Data publicării
09.01.2020 00:00
Data finalizării
10.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.600 RON

din 21.600 RON estimat