Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE MENTENANTA LA SISTEMUL DE SUPRAVEGHERE VIDEO INMUN. CAMPINA, conform Anunt nr. 29226/10.12.2019

Număr anunț
DA24829538
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843272)
Furnizor / câștigător
SINERA CONCEPT SRL (CUI 27928757)
Cod CPV
50343000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.800 RON
Valoare atribuită
10.800 RON
Data publicării
10.01.2020 00:00
Data finalizării
13.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.800 RON

din 10.800 RON estimat