Atribuită Cumpărare directă

ROCURONIUM BROMIDE SOL. INJ. 10mg/ml Cutie cu 10 flac. din sticla incolora x 10 ml sol. inj. N.V. ORGANON - OLANDA

Număr anunț
DA24824251
Autoritate contractantă
SPITALUL OBSTETRICA GINECOLOGIE PLOIESTI (CUI 2844260)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI 200106)
Cod CPV
33632200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
302,56 RON
Valoare atribuită
302,56 RON
Data publicării
09.01.2020 00:00
Data finalizării
10.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

302,56 RON

din 302,56 RON estimat