Atribuită Cumpărare directă

Program informatic pentru taxe si impozite, contabilitate necesar pentru anul 2020.

Număr anunț
DA24822632
Autoritate contractantă
COMUNA PLOSCUTENI (CONSILIUL LOCAL PLOSCUTENI) (CUI 15534716)
Furnizor / câștigător
SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
Cod CPV
72600000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.840 RON
Valoare atribuită
18.840 RON
Data publicării
09.01.2020 00:00
Data finalizării
13.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.840 RON

din 18.840 RON estimat