Atribuită
Cumpărare directă
Cearceaf /cearceafuri/ husa /huse targa cu elastic /cearsaf unica utilizare 90 x 225cm -dimensiune : 90x225 cm; -culoare alba; -greutate material: PP15 -compozitie material : PPSB - cele 4 colturi cu elastic, conferind cearceafului stabilitate pe pat - utilizat pentru acoperirea paturilor din clinicile medicale, spitale, saloane de infrumusetare, cabinete de masaj sau centre spa. Mod de ambalare 10buc/set. ACHIZITIA TINE LOC DE COMANDA
- Număr anunț
- DA24827323
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC MIOVENI (CUI 4318202)
- Furnizor / câștigător
- VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
- Cod CPV
- 33198000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.700 RON
- Valoare atribuită
- 1.700 RON
- Data publicării
- 10.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.