Atribuită Cumpărare directă

PHENHYDAN 250mg/5ml SOL. INJ. / PHENYTOINUM / FENITOINA SODICA

Număr anunț
DA24810035
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI 13591928)
Cod CPV
33661300-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
575,10 RON
Valoare atribuită
575,10 RON
Data publicării
06.01.2020 00:00
Data finalizării
09.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

575,10 RON

din 575,10 RON estimat