Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asistenta si suport pentru urmatoarele module din cadrul pachetului informatic APLxPERT: - Contabilitate Bugetara - CO; - Mijloace Fixe - MF; - Personal/Salarizare - SA; - Impozite si Taxe - IT; - Asistenta Sociala - AS; - Registru Agricol - varianta Web - RA-W; - Comercial/Contracte Web - CTR-W. Durata contractului este de 12 luni.

Număr anunț
DA24810384
Autoritate contractantă
COMUNA BALC (CUI 5431683)
Furnizor / câștigător
SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
Cod CPV
72261000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.000 RON
Valoare atribuită
21.000 RON
Data publicării
06.01.2020 00:00
Data finalizării
07.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.000 RON

din 21.000 RON estimat