Atribuită
Cumpărare directă
- Luni – 13.01.2020 - Paine neagra feliata (600g) 15 buc - Prajitura Passion Caffe /kg 10 kg - Miercuri _ 15.01.2020 - Paine neagra feliata (600g) 14 buc - Corn cu rahat 95 buc - Joi _ 17.01.2020 - Paine neagra feliata ( 600g) 6 buc - Lipie cu branza 85 buc
- Număr anunț
- DA24836672
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA NR.1 (CUI 4322955)
- Furnizor / câștigător
- DACTYLIS PROD SRL (CUI 4564835)
- Cod CPV
- 15811100-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 555,35 RON
- Valoare atribuită
- 555,35 RON
- Data publicării
- 13.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.