Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de colectare, transport si eliminare finala a deseurilor periculoase 4 cutii PVC 2,3 l/luna - 4 kg /colectare IN PRET DE CONTRACT - Kg suplimentare 7 lei/ - 55 lei colectare suplimentara ACHIZITIE REALIZATA IN VEDEREA INCHEIERI DE ACT ADITIONAL LA CONTRACT EZISTENT PINA LA DATA DE 29.02.2020.
- Număr anunț
- DA24833834
- Autoritate contractantă
- Unitatea de Asistenta Medico-Sociala Boldesti-Scaeni (CUI 15572949)
- Furnizor / câștigător
- STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
- Cod CPV
- 90524000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 360 RON
- Valoare atribuită
- 360 RON
- Data publicării
- 13.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.