Atribuită
Cumpărare directă
Verificarea integritatii aparatului; si Operatii de curatare a aparatului; si Verificarea si reglarea instalatiei de ardere +Lucrari de intretinere lunara a sistemului de semnalizare, alarmare si alertare in caz de incendiu format din maxim 100 echipamente
- Număr anunț
- DA24822952
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA"ION CREANGA (CUI 17357262)
- Furnizor / câștigător
- SAMGEC SRL (CUI 6593861)
- Cod CPV
- 50720000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.880 RON
- Valoare atribuită
- 5.880 RON
- Data publicării
- 09.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.