Atribuită Cumpărare directă

Inlocuire placa interfata si surse X 1 buc.; - Inlocuire cablu comanda; - Reparatie ventilator X 1 buc.; - Verificare generala.

Număr anunț
DA24816410
Autoritate contractantă
TERMO CRAIOVA SRL (CUI 30818118)
Furnizor / câștigător
EAI ELECTRONIC AS INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 5045518)
Cod CPV
50532000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.247 RON
Valoare atribuită
3.247 RON
Data publicării
08.01.2020 00:00
Data finalizării
09.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.247 RON

din 3.247 RON estimat