Atribuită
Cumpărare directă
Conform descrierii- Distrugere securizata de documente de nivel P0-P6. Distrugerea se realizeaza doar la sediul Prestatorului. in urma distrugerii documentelor se va emite OBLIGATORIU un certificat de distrugere. Prezenta achizitie constituie comanda ferma.
- Număr anunț
- DA24824418
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU ECOLOGIE INDUSTRIALA (CUI 3268360)
- Furnizor / câștigător
- S.C. SICAR ARCHISERV S.R.L.-D. (CUI 34693319)
- Cod CPV
- 92512100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.800 RON
- Valoare atribuită
- 4.800 RON
- Data publicării
- 09.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.