Atribuită
Cumpărare directă
ADAPTOR USB la RS-232 DB-9 cablu 100cm cu suport Android, CONVERTOR USB la RS232, USB RS 232 ATEN USB to RS-232 DB-9 Adapter (100 cm) PN: C0509511 PN: UC232A1-AT Garantie 24 de luni UC232A series now supports mobile devices as a computing host (Android 3.2 and above). ADAPTOR USB la RS-232 ADAPTOR USB la RS232 ADAPTOR USB la RS 232 ADAPTOR USB RS-232 ADAPTOR USB RS232 ADAPTOR USB RS 232 CONVERTOR USB la RS-232 CONVERTOR USB la RS232 CONVERTOR USB la RS 232 CONVERTOR USB RS-232 CONVERTOR USB RS232 CONVERTOR USB RS 232
- Număr anunț
- DA24825173
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SEBES (CUI 4331210)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 32581100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 249,57 RON
- Valoare atribuită
- 249,57 RON
- Data publicării
- 09.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.