Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare servicii de elaborare DTAC pentru comuna Simian, pentru obiectivele: -Modernizare strada 23 august din comuna Simian -Modernizare strada garii din sat Silindru, comuna Simian -Modernizare drum de legatura din comuna Simian.

Număr anunț
DA24831115
Autoritate contractantă
COMUNA SIMIAN (CUI 4948305)
Furnizor / câștigător
BEKART SRL (CUI 26170467)
Cod CPV
71327000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.192 RON
Valoare atribuită
38.192 RON
Data publicării
10.01.2020 00:00
Data finalizării
13.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.192 RON

din 38.192 RON estimat