Atribuită Cumpărare directă

Ciprinol 100mg/10ml 40 cut x 5 fi

Număr anunț
DA24835329
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "DR. ALEXANDRU BORZA" ABRUD (CUI 4562940)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI 200106)
Cod CPV
33621400-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
464,80 RON
Valoare atribuită
464,80 RON
Data publicării
13.01.2020 00:00
Data finalizării
15.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

464,80 RON

din 464,80 RON estimat