Atribuită Cumpărare directă

TRAZODONUM COMPR. ELIB. PREL 150mg Cutie x 1 blister Al/PVC x 20 comprimate cu eliberare prelungita ANGELINI FRANCESCO

Număr anunț
DA24836728
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI 200106)
Cod CPV
33661600-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100,92 RON
Valoare atribuită
100,92 RON
Data publicării
13.01.2020 00:00
Data finalizării
14.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100,92 RON

din 100,92 RON estimat