Atribuită
Cumpărare directă
Test rapid (ROTAVIRUS / ADENOVIRUS COMBO) imunocromatografic pentru detectia calitativa a antigenului ROTAVIRUS si ADENOVIRUS in materii fecale. Impachetare: 1 kit = 25 teste (casete) ambalate indvidual, 25 flacoane cu buffer. Continut: casete de testare ambalate individual, flacoane cu buffer, prospect. Productie: Koroglu Medical Devices Ltd. Marcaj de conformitate CE si certificate de calitate pe lot VA RUGAM LA FACTURARE PASTRATI DENUMIREA INREGISTRATA IN SEAP Certificat de conformitate, avizat CE, MS. Conform legislatiei in vigoare, documentele sa fie traduse in limba romana. Cumpararea tine loc de comanda
- Număr anunț
- DA24825360
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC GAESTI (CUI 4279766)
- Furnizor / câștigător
- A & A PRO DIAGNOSTIC SRL (CUI 23068692)
- Cod CPV
- 33141625-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 961,90 RON
- Valoare atribuită
- 961,90 RON
- Data publicării
- 09.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.