Atribuită Cumpărare directă

Reparatie mixer HRS2: - Kit etansare mecanica; - Kit rulmenti; - Kit inele "O"; - Capac fixare rulment. Manopera constatare si reparatie.

Număr anunț
DA24814793
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
CEFAIN CONSTRUCT SRL (CUI 24721160)
Cod CPV
50511000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.819 RON
Valoare atribuită
2.819 RON
Data publicării
07.01.2020 00:00
Data finalizării
09.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.819 RON

din 2.819 RON estimat