Atribuită Cumpărare directă

VC279HE Monitor LD IPS Asus 27", Full HD, HDMI, Negru, VC279HE

Număr anunț
DA24832423
Autoritate contractantă
ORASUL RACARI (CUI 4816185)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
33195100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.226,88 RON
Valoare atribuită
1.226,88 RON
Data publicării
11.01.2020 00:00
Data finalizării
14.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.226,88 RON

din 1.226,88 RON estimat