Atribuită Cumpărare directă

UPS 2000VA 1600W, On-line, LED, 3 Schuko, nJoy Echo Pro 2000, dubla conversie, Auto Retart / Charge

Număr anunț
DA24826470
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CAREI (CUI 4038636)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30237280-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.142,02 RON
Valoare atribuită
1.142,02 RON
Data publicării
09.01.2020 00:00
Data finalizării
10.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.142,02 RON

din 1.142,02 RON estimat