Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de consultanță în vederea reacreditării spitalelor de monospecialitate, au in vedere toate activitatile necesare în vederea conformarii activitatii Spitalului la Standardele de acreditare ale spitalelor asa cum sunt descrise in Ordinul MS 446 din 2017 . Se va actiona la nivelul tuturor structurilor functionale ale spitalului , colaborarea acestora in realizarea procesului fiind esentiala . Activitatea , in functie de complexitate si gradul initial de conformare
- Număr anunț
- DA24810285
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA (CUI 5021730)
- Furnizor / câștigător
- QUADRANT ASSET SRL (CUI 26488160)
- Cod CPV
- 79411000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.200 RON
- Valoare atribuită
- 33.200 RON
- Data publicării
- 06.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.