Atribuită
Cumpărare directă
servicii de inlocuit piese defecte la ascensor corp c1; buton OTIS (mufa buton inclusa)- 1 buc x 60 lei fara TVA(conform oferta nr. 67/07.01.2020) si contact intinzator cablu limitator viteza 1 buc x 120 lei fara TVA( conform oferta nr 130/08.01.2020) Manopera - gratis
- Număr anunț
- DA24831591
- Autoritate contractantă
- Centrul Clinic de Boli Reumatismale Dr.Ion Stoia (CUI 4265990)
- Furnizor / câștigător
- ACVE ÎNTREŢINERE LIFT SRL (CUI 38087005)
- Cod CPV
- 50750000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 180 RON
- Valoare atribuită
- 180 RON
- Data publicării
- 10.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.