Atribuită Cumpărare directă

Servicii de gazduire, intretinere pagina Web, administrare si gazduire aplicatie programare servicii medicale on-line pe o perioada de 3 luni pana la data de 31.03.2020

Număr anunț
DA24807825
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
Furnizor / câștigător
SOFTESS 21 S.R.L. (CUI 21788662)
Cod CPV
72260000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.980 RON
Valoare atribuită
1.980 RON
Data publicării
06.01.2020 00:00
Data finalizării
06.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.980 RON

din 1.980 RON estimat