Atribuită Cumpărare directă

Produs natural din lapte de vaca,cu o grasime de 4% si de 10%,ambalate la pahare de plastic de 150 gr.Produsul nu contine conservanti si are termen de valabilitate de 12 zile.

Număr anunț
DA24818112
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.7 CRISTAL (CUI 13629810)
Furnizor / câștigător
ALMERA INTERNATIONAL SRL (CUI 8574866)
Cod CPV
15551310-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
122,40 RON
Valoare atribuită
122,40 RON
Data publicării
08.01.2020 00:00
Data finalizării
09.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

122,40 RON

din 122,40 RON estimat