Atribuită Cumpărare directă

branza de vaci dietetica, grasime max. 20%, apa max 70 % Ambalat la galeata 5 kg

Număr anunț
DA24807652
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
MERIDIAN AGROIND SRL (CUI 6675589)
Cod CPV
15542000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.000 RON
Valoare atribuită
26.000 RON
Data publicării
06.01.2020 00:00
Data finalizării
07.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.000 RON

din 26.000 RON estimat