Atribuită Cumpărare directă

Lunile Ianuarie- Februarie consultatii , tratare, vaccinare , sterilizare , deparazitare interna si externa , aplicare microcip/crotal si inregistrare recs,emitere carnete de sanate, eutanasiere , intocmire registre sanitar veterinare , delegare medic veterinar conform programului solicitat de autoritatea contractanta , pentru caini si alte animale fara stapan .preturile sunt doar pentru manopera si nu includ materialele necesare efectuarii operatiunilor mai sus descrise ) pretul este per luna

Număr anunț
DA24812281
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC PENTRU GESTIONAREA CAINILOR FARA STAPAN CALARASI (CUI 30150565)
Furnizor / câștigător
PROLIFE VET S.R.L. (CUI 25963375)
Cod CPV
85200000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.400 RON
Valoare atribuită
14.400 RON
Data publicării
07.01.2020 00:00
Data finalizării
08.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.400 RON

din 14.400 RON estimat