Atribuită
Cumpărare directă
Prestarea de servicii de speciaitate in vederea mentinerii in functiune a sistemelor de avertizare la Efractie, CA si Tvci instalate in corp cladire 3. Solicitarea serviciilor se face de catre beneficiar dupa aprobarea bugetului si in limitele alocate cu aceasta destinatie, fara ca ofertantul sa poata solicita realizarea integrala a acestora sau plata serviciilor neefectuate. Modalitatile concrete de prestare a serviciilor fac obiectul unui contract/act aditional. Perioada pentru care se solicita servicii este cuprinsa intre 07.01.2020 pana la 31.12.2020
- Număr anunț
- DA24813433
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC POLITIE LOCALA AL MUNICIPIULUI SIBIU (CUI 18253472)
- Furnizor / câștigător
- UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A. (CUI 18165761)
- Cod CPV
- 50324100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.752 RON
- Valoare atribuită
- 1.752 RON
- Data publicării
- 07.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.