Atribuită Cumpărare directă

Abonament casuta postala - Oficiul postal nr.7, casuta postala nr. 16 din localitatea Satu Mare, judetul Satu Mare. Abonamentul sa fie pe tot anul 2020, adica pe 12(douasprezece)luni, incepand cu data de 01.01.2020 pana la data de 31.12.2020

Număr anunț
DA24827797
Autoritate contractantă
R.A. AEROPORTUL SATU MARE (CUI 642787)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
64115000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
244,08 RON
Valoare atribuită
244,08 RON
Data publicării
10.01.2020 00:00
Data finalizării
10.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

244,08 RON

din 244,08 RON estimat