Atribuită
Cumpărare directă
Denumire MA Cant. UV Val.amb PV-net -------------------------- -- -------- ---- ------- ----------- HOCHL.ALMETTE IAURT 150G BU 2 1 9,85 HORTI.CASTR.6-9CM 670G BO 2 6 62,80 ANTREFRIG PATEU FICAT200G CV 2 6 51,29 CALVO TON BU.UL.MAS160G CV 8 1 95,72 EVRIKA UL.FL.SOAR. 1L ST 6 1 22,95 NAPOLACT LAPTE 3,5% 1L CA 4 12 265,34 MARGARITAR ZAHAR CR.1KG PG 10 1 24,41 ARNOS FIDEA 200G PG 4 1 9,92 PAMBAC MELCISORI 400G PG 5 1 15,66 DOBROGEA FAINA 000 1KG PG 2 1 6,83 ARPIS MALAI DEGERM1KG PG 2 1 6,92 AROVIT GEM CAISE 360G BO 6 1 24,42 SALROM SARE RECR.IOD1KG CU 3 1 5,36 PODRAVKA VEGETA 250G +20% PG 2 1 11,95 EUGENIA CACAO FAM10X36G PG 1 1 8,69 MILKA CIOC.ALBA 100G BU 12 1 37,21 NAPOLACT TELEMEA PROASPAT BU 6 1 63,16 HOCHL.ALMETTE IAURT 150G CA 1 8 37,29 CVL BRANZA BURDUF 300G BU 6 1 59,42 DANONE DELI.CAPS/VISI 125 IF 4 7 37,13 DANONE DELICIOS CAPSUNI CA 1 24 31,08 DANONE I
- Număr anunț
- DA24831054
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu Program Prelungit "Sfanta Maria (CUI 5528270)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.948,38 RON
- Valoare atribuită
- 1.948,38 RON
- Data publicării
- 10.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.