Atribuită
Cumpărare directă
Polite RCA, cu valabilitate 12 luni, incepand cu 09.01.2020 pentru 2 autoturisme: 1. Opel Astra, NT-20-ADR, 1248 cmc, 66 kW, sasiu WOLOAHL4862188034, an fabricatie 2006 2.Opel Astra, NT-23-ADR,1248 cmc, 66 kW sasiu WOLOAHL4862189712, an fabricatie 2006
- Număr anunț
- DA24816730
- Autoritate contractantă
- AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA NORD-EST (CUI 11616139)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.090 RON
- Valoare atribuită
- 1.090 RON
- Data publicării
- 08.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.