Atribuită Cumpărare directă

MERE ROSII/GALBENE, livrare numai la comanda

Număr anunț
DA24829713
Autoritate contractantă
Penitenciarul Margineni (CUI 4280248)
Furnizor / câștigător
CARLAND SRL (CUI 11180179)
Cod CPV
03222321-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.426 RON
Valoare atribuită
1.426 RON
Data publicării
10.01.2020 00:00
Data finalizării
13.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.426 RON

din 1.426 RON estimat